Přehled referencí

REFERENCE

Jsme opravdu hrdí, že máme tak širokou klientelu z řad předních světových farmaceutických firem a lékařských odborných společností.

Novo Nordisk

Novo Nordisk

V Novo Nordisk měníme diabetes. Naším přístupem k výzkumu a vývoji, naším závazkem pracovat efektivně a eticky při nacházení nových léků. Víme, že neléčíme pouze diabetes, ale že pomáháme skutečným lidem zlepšit kvalitu jejich života.

ROCHE

ROCHE

Společnost Roche sídlí ve švýcarské Basileji a díky kombinaci farmaceutických produktů a diagnostických metod je lídrem v oblasti zdravotnického výzkumu.Zaměstnává přes 94 000 zaměstnanců na celém světě. V roce 2016 společnost Roche investovala 9,9 miliardy švýcarských franků na výzkum a vývoj a oznámila prodeje ve výši 50,6 miliardy švýcarských franků.


 

Amgen

Amgen

Společnost Amgen je největší biotechnologickou společností působící v oblasti farmacie na světě. Naše lékové portfolio tvoří 10 inovativních léků, z čehož je 7 uvedeno na trh v České republice, a to v oblasti hematologie, onkologie, nefrologie a osteologie.

EATA

EATA

EATA was founded on July 16th 1976 as the European TA Association with the aim to bring together the numerous training activities in TA in Europe in a federated structure to ensure quality and standards and help create powerful national TA organisations, which can spread and develop Transactional Analysis in Europe.

Česká psychiatrická společnost

Česká psychiatrická společnost

Zastupujeme Sekci sociální psychiatrie, jejíž posláním je především všestranně podporovat sociální a komunitní přístupy při prevenci, léčbě a rehabilitaci lidí trpících duševní nemocí. Tyto přístupy zejména zahrnují přiblížení léčby do přirozeného prostředí pacientů, zmenšení role ústavní léčby za současného rozvoje kooperující sítě komunitních zdravotnických a sociálních služeb. K dalším oblastem, které sekce podporuje, patří psychiatrická epidemiologie, zdravotní výchova a destigmatizace. Sekce využívá k této podpoře odborné a vzdělávací akce a konference, odborné publikace, poskytuje odborná stanoviska k výboru Psychiatrické společnosti ČLS JEP, zejména ke koncepci oboru a postgraduálnímu vzdělávání.

Česká neonatologická společnost

Česká neonatologická společnost

Česká neonatologická společnost je odbornou společností činnou v rámci České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP)  což je dobrovolné nezávislé sdružení fyzických osob - lékařů, farmaceutů a ostatních pracovníků ve zdravotnictví a příbuzných oborech.

DNSG

DNSG

The Diabetes and Nutrition Study Group (DNSG) of the European Association for the Study of Diabetes (EASD) and the Czech Diabetes Association.

Eli Lilly

Eli Lilly

Společnost Eli Lilly and Company existuje již téměř 140 let. Globální společnost s vlastní výzkumnou základnou byla založena v květnu roku 1876 plukovníkem Eli Lilly v Indianopolis (stát Indiana) ve středozápadní části Spojených států amerických. Pro společnost Eli Lilly pracujeme více než 14 let a to nejen pro pobučku ČR, ale i Eli Lilly Slovensko.

Teva

Teva

Na českém trhu působíme jako Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o od roku 1997. Jsme součástí světové farmaceutické korporace Teva Pharmaceutical Industries Ltd., datující svou historii už od roku 1901 v Izraeli.


S ročním obratem přes 2 miliardy korun (2014) jsme silnou dvojkou českého generického trhu. Disponujeme produktovým portfoliem s více než 220 léčivy. Českému zdravotnictví ročně dodáme více jak 19 milionů balení léčiv. Sídlíme v Praze a zaměstnáváme kolem 150 lidí.

Janssen Cilag

Janssen Cilag

Patří do obchodní společnosti Johnson & Johnson a v současnosti zaměstnáváme 40 000 zaměstnanců na 5 světových kontinentech. Objem investicí do výzkumu a vývoje dosahuje ročně přibližně 4,5 miliardy USD. Společnost patří mezi Top 10 firem z pohledu velikosti prodejů.


V regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) máme zastoupení ve více jak 30 zemích a zaměstnáváme více jak 14 000 zaměstnanců. Naše investice do výzkumu a vývoje tvoří ročně 1,5 miliardy euro.


Pomáháme lidem – využíváme naše znalosti a zdroje, vkládáme sílu a naději do vědy, abychom prodloužili život a zlepšili jeho kvalitu. Ve společnosti Janssen využíváme vědecké poznatky a pomáháme pacientům na celém světě.

Novartis

Novartis

Novartis je mezinárodní farmaceutická společnost zaměřující se na výzkum a vývoj inovativních produktů. Posláním společnosti Novartis je přinášet hodnoty pacientům a zákazníkům prostřednictvím inovativních, vysoce kvalitních výrobků, které udržují nebo zlepšují zdraví pacientů. V současné době patří společnost Novartis mezi světové producenty jak v oblasti inovativní, tak generické léčby, vakcín a volně prodejných léčiv.

Abbvie

Abbvie

Společnost AbbVie disponuje zázemím ovědčené přední farmaceutické společnosti. Výsledkem je něco, co je v současném zdravotnictví vzácné – společnost, která je schopna svojí léčbou zlepšovat kvalitu života lidí ve všech koutech světa.

Bristol-Myers Squibb

Bristol-Myers Squibb

Bristol-Myers Squibb je globální biofarmaceutická společnost oddaná svému poslání objevovat, vyvíjet a dodávat moderní léky, které pomáhají pacientům zvítězit nad závažnými nemocemi. Cílem Bristol-Myers Squibb ČR je splnit své závazky vůči svým pacientům, zákazníkům, zaměstnancům, našim komunitám a našemu životnímu prostředí.

Boehringen Ingelheim

Boehringen Ingelheim

Boehringer Ingelheim je jedna z 20 předních světových farmaceutických společností. Ústředí firmy v německém Ingelheimu spravuje 145 poboček na celém světě a má více než 44 000 zaměstnanců. Od roku 1885, kdy byla tato rodinná firma založena, se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji originálních humánních a veterinárních přípravků s vysokou léčebnou hodnotou.

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline, s. r. o., je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc., která sídlí v Londýně. Firma se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Vyvíjí účinná léčiva nejvyšší kvality s maximálním důrazem kladeným na jejich bezpečnost, a tím aktivně vstupuje do boje s nemocemi. Společnost GSK se dělí na divize Pharmaceuticals (společně s oddělením klinického výzkumu vakcín) a Consumer Healthcare.

Takeda

Takeda

V České republice navazuje společnost Takeda především na působení společností Byk Gulden a ALTANA Pharma, které se postupem času staly součástí společnosti Nycomed a následně společnosti Takeda. Produkty současné společnosti Takeda byly takto na českém trhu dostupné už od roku 1969. 
 
Léky společnosti Takeda v České republice pomáhají zejména pacientům s gastroenterologickým a onkologickým onemocněním, dále v oblasti onemocnění srdce a cév, diabetu, osteoporózy, nespavosti, léčby bolesti a komplexní péče o tkáně. Sortiment doplňují volně prodejné léky, které si můžete koupit bez předpisu v lékárnách.